Як самомостійно купити авто в Польші

Варто наголосити, що реєстрація авто відбувається на конкретну людину, яка проживає за конкрутною адресою, тому документ який підтверджує місце проживання (meldunek) ОБОВ'ЯЗКОВИЙ.
Після подання всіх необхідних документів у відділі комунікації видається тимчасовий реєстраційний документ, який дійсний протягом 30 днів. Поліція за цей місяць перевіряє, чи авто не було викрадене, чи ніде не зголошували про проблеми з цим транспортним засобом, чи представлені документи справжні. Зазвичай через 30 днів відділ комунікації видає постійний реєстраційний документ. Інколи чиновники не встигають перевірити всі формальності, і якщо постійні документи не готові, то в цьому ж відділі продовжують дійсність тимчасових документів.
Відштовхуючись від данної статті можна дійти висновку, що ввезти можна тільки автомобіль, який постійно зареєстрований у відповідних іноземних органах. Тимчасове реєстрація в Польщі - це транзити, червоні бляхи тощо. У випадку тимчасового техпаспорта (dowód czasowy) - реєстрація автомобіля постійна, проте документ тимчасовий. Відповідно, пускати б мали без проблем. Проте, на практиці - говорять, що на такому їхати не можна, дають заповнювати декларацію, говорять про картку відмови і так далі. Деколи є шанси проїхати, як яка зміна. Я не прихильник подібного вирішення питиань - але "на каву" теж дуже часто допомагає.
Кошти, які необхідні для реєстрації

У разі, якщо немає можливості зареєструвати авто на себе (основна причина - відсутність польської приписки) - тоді авто необхідно зареєструвати на поляка, який зробить Вас співвласником автомобіля. За дану послугу поляки беруть собі 500-750 злотих.
Страхування

Інтерв'ю з представником ДФС України
Як і я обіцяв, було проведено інтерв'ю з предстаником ДМС України, а саме працівником митниці, який працює на КПП «Рава-Руська». Так як, на всі питання була надана правдива інформація - дані особи не розголошую.
ПДР та штрафи за порушення ПДР в Польщі
Ті, хто хоча б раз були в Польщі, добре знають, що в цій країні до порушення встановлених правил дорожнього руху ставляться серйозно і суворо карають відповідно до законів. Потрібно розуміти, що кожна країна має свої особливі правила, про які ви можете не знати. Розмір штрафів у Польщі більший, ніж в Україні, Росії чи Білорусі, тому ставитись до...